Referencje

 • Firma „ARBOR” – Paweł Widomski współpracuje z naszą firma w zakresie transportu komponentów i wyrobów gotowych. Jako firma z branży automotive, w której zapotrzebowania klientów ulegają częstym zmianom, musimy na bieżąco realizować zapotrzebowania klientów, szczególnie, jeśli chodzi o terminowe dostarczanie towarów. Wymagany jest sprawny i terminowy transport na najwyższym poziomie.  Zlecenia realizowane są zgodnie z naszymi oczekiwaniami – terminowo i solidnie.

  Mając na uwadze dotychczasową współpracę z firmą „ARBOR” możemy z pełną odpowiedzialnością i satysfakcją polecić ją, jako partnera rzetelnego, solidnego i godnego zaufania.

  Wyświetl List Referencyjny

  Kierownik Łańcucha Dostaw, Winkelmann
 • Z firmą „ARBOR” Zakładem Produkcyjno Handlowym ul. Nad Zalewem 20/4 59-500 Złotoryja nasz Firma współpracuje od roku 2006. Firma ta świadczy nam usługi na zlecenie w zakresie:

  – odbioru i dostawy towarów w transporcie krajowym i międzynarodowym.

  Prace zlecone wykonywane są terminowo i z należytą starannością z zachowaniem obowiązujących przepisów. Firma ta jest elastyczna co do zasad i sposobów wykonywania usług oraz podporządkuje się wymaganiom stawianym przez zleceniodawcę.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z trwającej już dwa lata współpracy. Wysoki poziom świadczonych usług oraz profesjonalna obsługa klienta jest godna polecenia.

  Wyświetl List Referencyjny

  Adam Jężak, Kierownik Działu Spedycji, NG2 S.A.
 • Gmina Miejska Złotoryja, pl. Orląt Lwowskich 1, 59-500 Złotoryja zaświadcza, że Zakład Produkcyjno-Handlowy „ARBOR” Paweł Widomski, ul. Nad Zalewem 20/4, 59-500 Złotoryja wykonywał na nasze zlecenie w latach 2011-2012 usługi transportowe.

  Zakres usług obejmował:

  – transport materiałów samochodami ciężarowymi
  – roboty koparko-ładowarką

  Zlecone usługi wykonywano terminowo, z należytą starannością, zgodnie z postanowieniami zawartymi w umowie.
  Referencje wydaje się na prośbę zainteresowanego.

  Wyświetl List Referencyjny

  Andrzej Ostrowski, Zastępca Burmistrza Złotoryi
 • Gmina Pielgrzymka ma przyjemność zarekomendować firmę ZPH „Arbor” Paweł Widomski z siedzibą w Złotoryi. Współpracujemy przy organizacji dużych imprez plenerowych, które odbywają się na terenie Gminy Pielgrzymka, m.in. Międzynarodowa Biesiada Zespołów Kresowych oraz Dożynki Gminne.

  Firma Arbor to rzetelny, fachowy i odpowiedzialny partner, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, a obsługiwani przez nich goście zawsze świetnie się bawią i są zadowoleni.

  Gmina Pielgrzymka rekomenduje firmę ZPH „Arbor” Paweł Widomski jako solidnego, sprawdzonego i godnego zaufania partnera.

  Wyświetl List Referencyjny

  Danuta Kacza, Sekretarz Gminy Pielgrzymka
 • Potwierdzam współpracę z Firmą ZPH „Arbor” Paweł Widomski, ul. Nad Zalewem 20/4, 59-500 Złotoryja w zakresie prac koparko-ładowarką oraz transportu samochodami ciężarowymi.
  Realizowane działania cechował bardzo wysoki poziom usług, były dopasowane do naszych potrzeb i spełniały całkowicie oczekiwania.

  W oparciu o dotychczasową współpracę (od 2010 roku do dzisiaj) pragniemy zarekomendować ZPH „Arbor” Paweł Widomski jako rzetelną i profesjonalną firmę godną polecenia innym instytucjom, firmom oraz osobom prywatnym.

  Wyświetl List Referencyjny

  Robert Pawłowski, Właściciel „RP” Robert Pawłowski
 • Mamy przyjemność zarekomendować firmę ZAKŁAD PRODUKCYJNO – HANDLOWY „ARBOR” PAWEŁ WIDOMSKI z siedzibą w Złotoryi przy ul. Nad Zalewem 20/4 jako solidnego wykonawcę usług transportowych.

  Współpracujemy z firmą „ARBOR” Pana Pawła Widomskiego od roku 2002 roku.

  Firmę charakteryzuje terminowość realizacji zleceń oraz pełna odpowiedzialność za powierzony towar. Zlecenia transportowe są wykonywane z uwzględnieniem naszych potrzeb z zachowaniem odpowiedniego bezpieczeństwa przy transporcie towarów. Pracownicy reprezentujący ARBOR wykazują się profesjonalizmem w działaniu i pełnym zaangażowaniem w wykonywanie swoich zadań. Nowoczesny tabor spełnia wszystkie wymagania jakie stawiamy przy świadczeniu dla nas usług transportowych.

  Ważnym czynnikiem wpływającym na przedstawienie pozytywnych rekomendacji jest elastyczność w podejściu do współpracy i dostosowywanie się do naszych potrzeb wynikających z realizacji dostaw towaru do klienta.

  Jesteśmy zadowoleni z jakości i zakresu usług tej firmy i dlatego możemy polecić firmę ARBOR Paweł Widomski jako rzetelnego kontrahenta.

  Wyświetl List Referencyjny

  Piotr Jędrzejewski, Regionalny Kierownik Dystrybucji NAVO
 • Firma „ARBOR” – Paweł Widomski współpracuje z naszym Bankiem w zakresie transportu dokumentacji z jednostek i komórek organizacyjnych do pomieszczeń archiwalnych.

  Zlecenia realizowane są zgodnie z naszymi oczekiwaniami – terminowo i solidnie.

  Mając na uwadze dotychczasową bardzo dobrą współpracę z Firmą „ARBOR”, możemy z pełną odpowiedzialnością i satysfakcją polecić ją jako partnera solidnego i godnego zaufania.

  Wyświetl List Referencyjny

  Henryk Jarych, PKO BP S.A.
 • P.W. Adamex wyraża swoje zadowolenie z nawiązania współpracy z Zakład Produkcyjno-Handlowy „Arbor” Paweł Widomski ul. Nad Zalewem 20/4 59-500 Złotoryja w zakresie prac ziemnych koparko-ładowarką oraz transportu towarów. Zlecone usługi zostały przeprowadzone zgodnie z naszymi życzeniami i w dogodnym dla nas terminie. Maksymalne wykorzystanie czasue przeznaczonego na prace jak i sposób wykonania sprawiają, że Państwa firma została wysoko oceniona za kompetencje, doświadczenie i osobistą kulturę pracowników. ZPH „Arbor” Paweł Widomski jest partnerem godnym polecenia gwarantującym kompleksową obsługę wspartą doświadczeniem pracowników w pełnieniu usług transportowych i prac ziemnych.

  Wyświetl List Referencyjny

  Ryszard Chyży, P.W. „ADAMEX” s.c.
 • Firma Dyrygent Paweł Obolewicz z siedzibą w Wilków 6, 59-500 Złotoryja, potwierdza współpracę z ZPH „Arbor” Paweł Widomski, 59-500 Złotoryja, ul. Nad Zalewem 20/4.

  Prace z zakresu:
  -roboty ziemne koparko-ładowarką
  -transport autami ciężarowymi i dostawczymi

  realizowane dla naszej firmy cechował wysoki poziom wykonywanych usług.

  Zakres zleconych robót oraz terminy ich realizacji zostały dopasowane do naszych potrzeb i spełniły
  nasze oczekiwania.

  W oparciu o dotychczasową współpracę pragniemy zarekomendować ZPH „Arbor” Paweł Widomski jako rzetelną i profesjonalną firmę godną polecenia przyszłym inwestorom i zleceniodawcom.

  Paweł Obolewicz, Firma Dyrygent